Zaproszenie na konferencję

Zaproszenie na konferencję
Kategoria:
Nasze spotkania , Wydarzenia

Ministerstwo Rozwoju razem z Instytutem Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji pt. „Gospodarka o obiegu zamkniętym – racjonalne gospodarowanie zasobami”, która odbędzie się w ramach EU Green Week 2020 w dniach 21 – 23.10.2020 w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.

 

Konferencja jest organizowana w trybie hybrydowym łączącym tradycyjną formułę spotkania z równoległą relacją on-line w Internecie..

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz prezentacja działań promujących wdrażanie gospodarki o obiegu zamkniętym w Polsce i Europie.

Zaplanowano panele dyskusyjne i sesje posterowe, które odbędą się w tradycyjnej formie spotkań wraz z równoległą transmisją on-line.  

 

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz online: http://konferencja-pan.pl/rejestracja2020/ 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://konferencja-pan.pl/

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Ciasteczka stron trzecich

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.