Umowa: ITMA-Izba Bawełny w Gdyni

Izba Bawełny w Gdyni podpisała umowę o wspieraniu Wystawy ITMA 2011, która odbędzie się w Barcelonie w dniach od 22-29 września 2011r.

Przedmiotowe wsparcie oparte jest głównie na działaniach promujących Wystawę ITMA poprzez umieszczenie loga ITMY na stronie internetowej IB, jak również rozesłanie informacji na temat tego wydarzenia wśród członków naszej organizacji.

W zamian organizatorzy Wystawy ITMA 2011 oferują działania promujące Izbę Bawełny poprzez umieszczenie jej loga na materiałach reklamowych, na stronie internetowej ITMY wraz z odesłaniem do naszej strony internetowej.

Odbywająca się co cztery lata, począwszy od 1951 roku, ITMA jest największą na świecie międzynarodową wystawą maszyn włókienniczych i odzieżowych. W 2007 roku blisko 120 000 potencjalnych nabywców uczestniczyło w pokazie ITMA, w którym jednocześnie  udział wzięło ponad 1 400 firm prezentujących swoje najlepsze rozwiązania. W ten sposób ITMA staje się międzynarodową platformą stwarzającą potencjalne możliwości nawiązania kontaktów handlowych. Idea wystawy ITMA jest własnością CEMATEX’u i jest uważana za „Igrzyska Olimpijskie” w branży maszyn tekstylnych. ITMA 2011 jest również organizowana przez MP International Pte Ltd. Zainicjowanie  nowego rozdziału poświęconego włóknu i przędzy jest odpowiedzią na żądania przemysłu dotyczące stworzenia wszechstronnej, jednolitej platformy, z której korzyści czerpać będą zarówno producenci wyrobów włókienniczych, jak i odzieżowych. Pawilon Włókna i Przędzy będzie również zorganizowany  dla potrzeb sektora badawczo-naukowego, w tym centrów badawczych, instytucji i  stowarzyszeń (izb), które będą miały możliwość zaprezentowania swoich projektów i programów. Ponadto,  ITMA stanie się okazją do zaistnienia dla  nowych inicjatyw, w tym inauguracyjnego Światowego Szczytu Tekstylnego, Konferencji nt. Tekstyliów Zaawansowanych  i Pawilonu Badawczo-Naukowego, a wszystko po to, aby zapewnić publiczność, którą chcieliby Państwo spotkać w Barcelonie. ITMA 2011 odbędzie się  w nowoczesnej lokalizacji przy Fira Gran Via, z łatwym dostępem do i z centrum starego miasta.

© Copyright - Izba bawełny