SHARDA Europe Sp. z o.o.

sharda1.32772.300x100

SHARDA Europe Spółka z o.o.

Centralne Biuro i Magazyn

Sharda Business Centre

95-200 Pabianice , ul. Rzgowska 276A

Tel.: +48/42 656 86 66, fax: +48/42 656 84 64

e-mail: textiles@shardagroup.pl

e-mail: uniontex@uniontex.com.pl

www.shardagroup.pl

www.uniontex.com.pl

 

Firma SHARDA Europe spółka z o.o. jest częścią SHARDA Group – światowej grupy firm tekstylnych, których siedziba główna – SHARDA Spuntex Pvt. Ltd., znajduje się w mieście Bhilwara, w prowincji Rajasthan/Indie. SHARDA Group w swojej działalności na pierwszym miejscu stawia zawsze innowacyjność i jakość świadczonych usług, a co za tym idzie – satysfakcję klienta. Taka filozofia współpracy pozwala firmie konsekwentnie realizować cele i nieustannie się rozwijać.

SHARDA Spuntex działa na międzynarodowym rynku tekstylnym od roku 1926, początkowo jako firma rodzinna, a następnie – od 1984 roku w formie zinstytucjonalizowanej spółki prawa handlowego. Obecnie, najważniejszym celem strategicznym grupy SHARDA jest ekspansja na rynki europejskie w zakresie surowców, półfabrykatów włókienniczych i tekstyliów domowych. Elementem tej strategii jest założona i z sukcesem działająca od 2005 roku SHARDA Europe Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi. Członkiem zarządu firmy Sharda Europe, odpowiedzialnym za całość rynku europejskiego jest Pan Amit Lath, który sukces firmy buduje na fundamencie pełnego profesjonalizmu oraz bogatego doświadczenia w branży włókienniczej. SHARDA Group posiada własne fabryki w Indiach i współpracuje z wieloma zakładami włókienniczymi na całym świecie; na terenie Polski firma dysponuje magazynami w Łódź, Warszawie, Gdyni i Jarosławiu. Ponadto, SHARDA Group obsługuje swoich klientów poprzez siec magazynów w Niemczech, na Ukrainie, w Turcji, Słowacji i na Litwie. Firma posiada także rozbudowaną siec agentów na rynkach: litewskim, ukraińskim, hiszpańskim, czeskim, słowackim, a także w USA.

Dzięki rozbudowanej sieci działalności, firmy grupy SHARDA są w stanie odpowiadać na potrzeby zmieniającego się rynku i efektywnie zaspakajać potrzeby swoich klientów, zarówno pod względem jakości produktów jak i wysokich standardów obsługi logistycznej całego procesu sprzedaży i dystrybucji.

 

SHARDA Group oferuje szeroki wachlarz towarów z branży tekstylnej:

 

Wysokiej jakości przędze:

– 100% bawełniane – czesane,

– 100% bawełniane – zgrzeblone,

– 100% bawełniane – AUTOCORO,

– mieszankowe – poliester/bawełna,

– melanże i inne włókna.

Dzianiny surowe do dalszego wykończenia.

 

Sprzedaż przędzy:
e-mail: deepak@shardagroup.pl   – tel. kom: +48 601 33 66 77

e-mail: andrzej@shardagroup.pl  – tel. kom: +48 601 33 66 88

 

Tekstylia domowe:

– Komplety pościelowe 100% bawełniane (satyna, kora, płótno),

– prześcieradła satynowe z gumka i bez gumki,

– inne tekstylia domowe produkowane na zamówienia indywidualne.

Sprzedaż tekstyliów domowych:

e-mail: jerzy@uniontex.com.pl – tel.kom: +48 601 33 66 22

e-mail: malgorzata@uniontex.com.pl – tel.kom: +48 506 719 178

© Copyright - Izba bawełny