P.P. „A&B”tricot A. Mielcarek

P.P. „A&B”Tricot A. Mielcarek

63-322 Gołuchów ul. Zachodnia 64
tel./fax. 0-62/ 761-50-70
e-mail:biuro@abtricot.pl
http://www.abtricot.pl/

 

Członek Polskiej Izby Bielizny
Członek Izby Bawełny w Gdyni
Przedsiębiorstwo Produkcyjne „A&B” Tricot jest firmą rodzinną założoną w 1982 roku. Działalność firmy od początku skoncentrowana jest na produkcji tradycyjnej bielizny bawełnianej damskiej, męskiej i dziecięcej.
Podstawą produkcji są dzianiny ażurowe, gładkie i prążkowane /typu rib/ wykonane z przędz czesanych ze 100% udziałem włókien bawełny, co sprawia, że są one puszyste i miękkie, produkowane we własnej dziewiarni na nowoczesnych maszynach dziewiarskich.
W końcowej fazie produkcji nasze dzianiny są poddawane ekologicznej obróbce w jednym z wiodących zakładów w Polsce zajmujących się uszlachetnianiem dzianin.
W naszej działalności przyjęliśmy zasadę, że bielizna z naturalnych surowców, a takim surowcem jest bawełna, będzie zawsze chętnie kupowana i noszona i że grono zwolenników tych ekologicznych produktów stale wzrasta.
Bielizna produkowana przez nasza firmę zdobiona jest wysokiej jakości haftem, gipiurami, pasmanterią oraz ściegami specjalistycznych maszyn szyjących.
Proponowana przez naszą firmę bielizna jest tradycyjna w formie, co oznacza prostotę i wygodę, a zarazem związanie użytkownika z naturą. Oprócz wyrobów typowo bieliźnianych produkujemy również koszulki typu T-shirt w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów oraz koszule nocne i piżamy.
Przedstawiając naszą kolekcję żywimy nadzieję, że produkowane przez firmę „A&B” tricot wyroby znajdą uznanie w oczach handlowców i sprawią pełną satysfakcję ich użytkownikom.

© Copyright - Izba bawełny