Ministerstwo Spraw Zagranicznych – Bogota Fashion Week

Ministerstwo Spraw Zagranicznych planuje zorganizować w dniach 25-28 kwietnia 2017 r. wizytę z komponentem gospodarczym w Kolumbii, która przewiduje organizację polskiego stoiska w ramach Bogota Fashion Week. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Ameryce Łacińskiej i gromadzi klientów nie tylko z Kolumbii, ale z całego kontynentu. Plan pobytu zakłada nie tylko udział w targach, ale także spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami w formule B2B.

Wszelkie koszty związane z osobistym udziałem w wizycie są całkowicie pokrywane we własnym zakresie przez każdego uczestnika.

Wszystkie zaproszone firmy mogą osobiście wziąć udział w wizycie, jednak dla firm, które z różnych względów nie mogą wziąć w niej udziału, oferujemy możliwość pokazania swojego dorobku i propozycji biznesowych w formie multimedialnej (prezentacje, filmy lub spoty promocyjne, maksymalnie 1,5-minutowe) na stoisku zorganizowanym przez nas. W tym celu zapewnimy konieczne wyposażenie stoiska. Materiały powinny zostać dostarczone do MSZ najpóźniej do 5 kwietnia, przygotowane w języku hiszpańskim i/lub angielskim. Zastrzegamy sobie prawo do dokonania wyboru materiałów do prezentacji.

Wszelkie zapytania i materiały mogą Państwo przesyłać na adres daniel.piekarski@msz.gov.pl lub agata.czyrsznic-dobrowolska@msz.gov.pl.

 

© Copyright - Izba bawełny