ITMA 2019 – CORAZ BLIŻEJ!

Izba Bawełny w Gdyni dołączyła do wielu międzynarodowych, regionalnych i lokalnych instytucji reprezentujących przemysł tekstylno-odzieżowy na całym świecie, kolejny już raz zostając Organizacją Wspierającą ITMĘ.

ITMA to największa międzynarodowa wystawa technologii tekstylnych i odzieżowych. Odbywa się co cztery lata od 1951 r.

Nadchodząca ITMA odbędzie się w dniach od 20 do 26 czerwca 2019 r. w Hiszpanii, w Barcelonie – Fira De Barcelona, Gran Via. Najnowsze zrównoważone technologie i rozwiązania zostaną zaprezentowane pod hasłem „Wprowadzając Innowacje do Świata Tekstyliów”

Członkowie Izby Bawełny w Gdyni – jako Organizacji Wspierającej Wystawę ITMA 2019 – otrzymają wejściówki po preferencyjnych cenach.  Więcej informacji na www.itma.com

*****

Wystawa przyciągnęła ponad 1 600 wystawców z 47 krajów, którzy zaprezentują swoje najnowsze technologie i zrównoważone rozwiązania dla całego łańcucha wartości produkcji tekstyliów i odzieży oraz włókien, przędz i tkanin. Oczekuje się, że wystawę odwiedzi ponad 120 000 gości z około 140 krajów.

Odwiedzający mogą pozyskać rozwiązania do zastosowania wzdłuż całego łańcucha wartości produkcji tekstyliów i odzieży począwszy od surowców, a skończywszy na maszynach i tkaninach. Sektory wystawy dotyczące produkcji tekstyliów i odzieży obejmą; Włókna, Przędze i Tkaniny, Przędzenie, Przewijanie, Badanie & Oprogramowanie, Tkanie, Dzianie, Produkcję Odzieży, Haftowanie & Obszywanie, Włókniny, Wykończanie, Testowanie, Logistykę i Recykling, Drukowanie, Barwniki i Chemikalia, Wyposażenie Zakładów Produkcyjnych i Usługi, Badania Naukowe i Innowacje.

Dodatkowo, równolegle z ITMĄ będą się odbywały liczne wydarzenia, podczas których będzie się można dzielić wiedzą na temat będących w centrum uwagi najgorętszych problemów przemysłu tekstylno – odzieżowego oraz promować networking. Wśród tych wydarzeń znajdą się: Forum Better Cotton Initiative, Konferencja Tekstyliów Cyfrowych, ITMA Laboratorium Innowacji , Video -Witryna Innowacje, ITMA Platforma Prelegentów, Pawilon Badań Naukowych i Innowacji, ITMA Nagroda za Zrównoważoną Innowację, ITMA-EDANA Forum Włóknin, Planeta Tekstyliów, SAC & ZHDC Forum Producentów, Barwniki Tekstylne i Chemikalia – Forum Liderów

© Copyright - Izba bawełny