Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

9. edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Ruszyła rejestracja!

Izba Bawełny w Gdyni po raz kolejny przystąpiła do grona Organizacji Wspierających Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 16 – 18 października  br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Już po raz 9. przedsiębiorcy spotkają się przedstawicielami najwyższych władz państwowych, samorządowych, kluczowych instytucji kultury i świata nauki, tym razem skupiając się na haśle SMART – SAFE – SOLUTIONS.

Organizatorzy planują wiele atrakcyjnych paneli dyskusyjnych i warsztatów, strefę wystawienniczą (Targi Biznes Expo)  , strefę eksperta i networkingu. Program dyskusji będzie podporządkowany dwunastu ścieżkom tematycznym, m.in. Start up your business, Rynek pracy i edukacja, Cyfrowe przedsiębiorstwo czy Think Eco!, podczas których eksperci z całego świata zaprezentują szereg rozwiązań nie tylko dla sektora MŚP

Kongres MŚP stwarza okazję do nawiązania współpracy pomiędzy trzema środowiskami – nauką, biznesem i samorządem. To również możliwość poszerzenia wiedzy, dzięki szerokiej i wielowymiarowej analizie sektora MŚP, prezentacji praktycznych narzędzi, produktów i usług dla przedsiębiorców. Warto również wziąć udział w towarzyszących kongresowi debatach eksperckich czy organizowanych podczas wydarzenia spotkaniach B2B.

Zapisy na Kongres już ruszyły! Zarejestrować można się poprzez stronę kongresu
i przeznaczony do tego formularz. Dodatkowe informacje o kongresie można znaleźć również w mediach społecznościowych, na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz na stronie www.ekmsp.eu

© Copyright - Izba bawełny