„REWON“ S. A.

ul. Brukowa 8
91 -341 Łódź
www.rewon.pl

 

Sekretariat
tel. 042/ 612 1981
fax 042/ 612 1982
e-mail: rewon@rewon.pl

 

Dział Sprzedaży Krajowej
tel. 042/ 612 1974 w.67
fax 042/ 612 1906
e-mail: handel@rewon.pl

 

Dział Eksportu
tel. 042/ 612 1980 w.58, 28
e-mail: export@rewon.pl

 

Rewon S.A. od lat specjalizuje się w produkcji rajstop i skarpet dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki zaawansowanym technologiom dziewiarskim oraz licznym atestom wyroby pod marką Rewon spełniają wszystkie wymagania, jakie stawiane są przed producentami odzieży dziecięcej. Potwierdzeniem zastosowania w produkcji najnowszych technologii są uzyskane certyfikaty: „Bezpieczny dla niemowląt”, „Bezpieczny dla dziecka” i „Przyjazny dla człowieka”. Dla spełnienia rzeczywistych i potencjalnych oczekiwań oraz wymagań klienta, dotyczących nie tylko jakości wyrobów, ale i przyjaznego dla środowiska i pracowników wizerunku warunków pracy w firmie Rewon S.A. realizuje się Zintegrowany System Zarządzania, zgodnie z wymogami norm: EN ISO 9001:2000, EN ISO 14001:2004, PN-N 18001:2004. Ponadto firma posiada licencję na używanie znaku Lycra oraz licencję Sanitized na używanie preparatów antybakteryjnych i antygrzybicznych.
W roku 2005 firma Rewon S.A. otrzymała prestiżową nagrodę LAUR KONSUMENTA. Nagroda jest potwierdzeniem dobrej jakości wyrobów i podkreśla wysoką pozycję firmy Rewon S.A. na rynku krajowym.

Rewon S.A. Laureat XV edycji konkursu „TERAZ POLSKA” za kolekcję rajstop dziecięcych.

Kolekcje skarpet i rajstop charakteryzują się różnorodnością tonacji kolorystycznej, nowoczesnym wzornictwem i stylizacją, która zgodna jest z obecnie obowiązującymi trendami mody. Dzięki bacznej obserwacji zapotrzebowań rynku, nasi technolodzy i projektanci wychodzą naprzeciw najbardziej wymagającej grupie klientów. Efektem tej pracy są trzy kolekcje: podstawowa, Evolution® oraz najnowsza linia Rewonki®.

 

RewonkiŽ to propozycja rajstop i skarpet dla najmłodszych. Wyróżniającą ją cechą jest różnorodna faktura wyrobów, idealnie odpowiadających dziecięcej anatomii. Do produkcji kolekcji zastosowano najwyższej jakości bawełnę egipską Mako Egyptian Cotton® (www.bawelnaegipska.pl), której doskonała jakość jest gwarancją komfortu użytkowania. Ponadto w trosce o komfort maluchów w rajstopkach zastosowano łączenie bezszwowe przy palcach Lin Toe®.

 

Należy zauważyć, że w podstawowej kolekcji, w najmniejszych rozmiarach przeznaczonych dla niemowląt, w miejscach, gdzie mogą występować otarcia lub uczucie dyskomfortu, stosuje się łączenie ręczne czubków palców.

 

Poprzez aktywne uczestnictwo w międzynarodowych targach i pokazach mody sukcesywnie powiększamy grono odbiorców na rynku polskim i europejskim.

© Copyright - Izba bawełny