Biura-WynajemZapytania ofertoweStrefa dla członkówZnak bawełnyOrganizacje międzynarodoweGaleria

ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM

W dniu  20 marca br. w godz. 11.00 – 15.00 w salach konferencyjnych Hotelu CAMPANILE w Łodzi przy al. Piłsudskiego 27  odbędzie się Seminarium Branżowe pt. „Innowacyjne materiały z udziałem włókien naturalnych odpowiedzią na potrzeby przemysłu”.

Celem Seminarium będzie promocja współfinasowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Projektu CELPREG „Preimpregnowane laminaty na bazie włókien lnianych do przetwarzaniach w warunkach niskiego ciśnienia” realizowanego przez Izbę Bawełny w Gdyni oraz Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich wraz z zagranicznymi partnerami.  

Intencją seminarium jest także promowanie wśród przedsiębiorców innowacyjnych rozwiązań bazujących na włóknach naturalnych jako  wyrobów biodegradowalnych i produkowanych z odtwarzalnych surowców, które mogą przyczynić się do zmniejszenia śladu węgłowego różnych gałęzi przemysłu.  Udział w Seminarium jest bezpłatny.

W toku seminarium przewidziana jest przerwa kawowa i lunch.

ZAPROSZENIE

PROGRAM

W razie zainteresowania uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa obecności do dnia 5 marca 2020  r. e-mailem wysłanym na adres: ib@gca.org.pl.

Program Seminarium zostanie wkrótce umieszczony na stronie Izby Bawełny: www.bawelna.org.pl i na stronie Projektu: www.celpreg.gca.org.pl


© Copyright - Izba bawełny