Biura-WynajemZapytania ofertoweStrefa dla członkówZnak bawełnyOrganizacje międzynarodoweGaleria

85. lat Izby Bawełny w Gdyni - zmiana terminu: ten Jubileusz na Państwa poczeka....

Izba Bawełny w Gdyni w tym roku obchodzi 85-lecia swojego istnienia. Zarząd Izby planował zaprosić Państwa  na radosne świętowanie tego Jubileuszu w dniach 28 i 29 maja br. w Gdyni. Oprócz dorocznego Walnego Zgromadzenia Członków Izby Bawełny w Gdyni, planowana była uroczysta Sesja Jubileuszowa, jak również uroczyste wieczorne spotkanie przy muzyce .

Z uwagi na fakt, że m.in.  honorowymi gośćmi uroczystości miały być m.in. Osoby, które przez dziesięciolecia wspierały ją, promowały, rozwijały i walczyły o jej prestiż na arenie międzynarodowej, bez wahania – z  uwagi na  wiek wielu  z Nich i narastające zagrożenie epidemiologiczne – Zarząd Izby zadecydował o przesunięciu obchodów Jubileuszu  na wczesną jesień tj. przełom września i października. Dokładną datę zaproponujemy w późniejszym terminie. Biorąc bowiem pod uwagę dynamiczny rozwój wydarzeń związanych z pandemią Koronowirusa dopuszczamy również możliwość przesunięcia uroczystości na kolejny rok – wzorem wielu innych wydarzeń na całym świecie.

Chcemy zapewnić wszystkim zaproszonym Gościom świętowanie w poczuciu bezpieczeństwa, i odprężenia. Monitorując rozwój sytuacji,  będziemy Państwa na bieżąco informować!


© Copyright - Izba bawełny